Chemist in Peptide synthesis

Home Career Available positions Chemist in Peptide synthesis

Vyhlašujeme výběrové řízení na pracovní pozici chemik pro syntézu peptidů.

Společnost APIGENEX s.r.o. patří v ČR mezi několik málo špičkových moderních výzkumných komerčních pracovišť. Specializuje se na výzkum a vývoj nových chemických a farmakologicky aktivních látek. Do portfolia chemické divize patří zejména: základní výzkum, organická syntéza malých molekul a heterocyklů, syntéza peptidů, roboticky řízená syntéza kombinatoriálních knihoven, drug discovery. Syntetické i spektroskopic­kélaboratoře firmy jsou vybaveny moderním zázemím (NMR, HPLC/MS/ELSD, FTIR, GC, autopurifikační systémy, microreaktory, flow ćhemistry). Hlavním partnerem společnosti je celosvětový lídr v léčbě diabetu dánská společnost NovoNordisk. V rámci společných projektů spolupracuje s řadou akademických pracovišť (UOCHB, UMG, VŠCHT, UMTM, PřF UK).

Požadavky

  • VŠ chemického směru
  • Praxe se syntézou na pevné fázi vítána (není podmínkou)
  • Základní znalosti organické chemie
  • Znalost separačních technik
  • Organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost.
  • Schopnost a nadšení pro učení se novým věcem

Nabízíme

  • Práci v atraktivním tvůrčím prostředí mladého kolektivu
  • Práce v atraktivním prostředí automatizované robotické syntézy
  • Práci na zajímavých projektech s aplikační koncovkou>
  • Zajímavé finanční ohodnocení dle schopností a dohody
  • 4–5 týdnů dovolené, stravenky, sport. benefity, společné aktivity
  • Možnost profesního růstu
  • Možnost dalšího vzdělávání

Náplň práce

  • Syntéza peptidů na pevné fázi a její návrh
  • Syntézy peptidů na robotizovaných syntetizátorech
  • Obsluha HPLC, UPLC/MS
  • Práce na preparativním HPLC

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj životopis na email fucik@apigenex.com.

Attachments

Contact Us

APIGENEX s.r.o., Poděbradská 56/186, Prague 9 – 180 66, Czech republicCreated by WebToad s.r.o.